Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Arpex Sp. z o.o.

Macieja Płażyńskiego 42

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami sieciowymi w kraju i za granicą

  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy)

  • opracowywanie ofert handlowych oraz akcji promocyjnych, analizy sprzedaży

  • monitorowanie rynku i trendów

  • realizacja założonych budżetów sprzedaży

Nasze wymagania

  • otwartość i wysokie umiejętności interpersonalne

  • analityczne podejście

  • inicjatywa, myślenie koncepcyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie wyższe

  • praktyczna znajomość MS Excel

  • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę w zgranym zespole, w kreatywnej przestrzeni siedziby firmy w Gliwicach

  • samodzielne stanowisko

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • realny wpływ na kierunek rozwoju dedykowanych marek i asortymentu na powierzonym rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w firmie o przyjaznej atmosferze oraz stabilnej i ugruntowanej pozycji

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

O nas

Firma Arpex to lider rynku dekoracji i artykułów party w Polsce. Od blisko 30 lat nasze produkty są nieodłącznym elementem wszelkich imprez, umilają okres świąteczny, a także ułatwiają życie codzienne. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi i hurtowniami w Polsce, zatrudniamy blisko 100 pracowników.

Poznaj nas na: www.arpex.com.pl i dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.