Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

K500 sp. z o.o.

3 9174 651 brutto / mies.
  • Górzna 113, Górzna (pow. złotowski)
    Górzna (pow. złotowski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

113

Górzna (pow. złotowski)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami (B2B)

  • koordynowanie sprzedaży

  • obsługa zamówień

  • przygotowywanie list załadunkowych, wystawianie faktur pro forma i faktur sprzedażowych, korekt FV

  • obsługa modułu „Magazyn” w systemie: wystawianie WZ, PZ i innych dokumentów magazynowych

  • obsługa posprzedażowa klientów - obsługa reklamacji, wsparcie w rozwiązywaniu problemów

  • kontakt z biurem projektowym w celu sprawnego przygotowywania ofert

  • organizacja transportu zamówień (przesyłki kurierskie, drobnicowe, zlecenia spedycyjne)

Nasze wymagania

  • logiczne myślenie

  • sumienność, zaangażowanie,

  • asertywność,

  • dokładność w wykonywaniu zadań,

  • kreatywność i samodzielność, otwartość na samodzielne poszukiwanie rozwiązań,

  • optymistyczne spojrzenie na świat, życzliwość w kontaktach z Klientami,

  • śmiałość w rozmowach telefonicznych,

  • obsługa pakietu Office,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka angielskiego w praktyce będzie dodatkowym atutem kandydatów.

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat

  • wynagrodzenie 3000 zł netto miesięcznie

  • dobrą atmosferę pracy

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • po okresie próbnym podstawa + premia

O nas

Działamy w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy producentem konstrukcji do instalacji pv.

Ważne jest dla nas zadowolenie naszych Klientów oraz praca w przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: siedziba firmy w Górznej k. Złotowa.