Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

Doradztwo Linda Szmidt

umowa o pracę
3 5004 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jana Rosoła 50A

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zespołu Zero Gravity! Get on board!

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty/Specjalistki ds. sprzedaży i obsługi klienta, który/która będzie odpowiedzialny/a za finalizację sprzedaży wyjazdów zimowych i letnich oraz obsługę naszych klientów w tym obszarze.

Czym będziesz się zajmował/zajmowała:

informowaniem klienta o naszej ofercie wyjazdów zimowych i letnich

nawiązywaniem i dbaniem o relacje z naszymi klientami - nowymi i tymi, którzy wyjeżdżają z nami od lat

badaniem potrzeb klientów i proponowaniem im najlepszych dla nich rozwiązań

obsługą klienta mailowo, telefonicznie i poprzez LIVEchat

przygotowaniem list wyjazdowych

Poszukujemy osób, które tak jak my, lubią sport i aktywny sposób spędzania czasu i chcą dołączyć do naszej społeczności Zero Gravity! Get on board!

Nasze wymagania

  • szukamy osób, które mają doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta (doświadczenie w branży turystycznej zawsze będzie dodatkowym atutem)

  • orientacja na klienta i otwartość na jego potrzeby

  • orientacja na wynik

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość alpejskich resortów zawsze ułatwi pracę u nas

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość programów pakietu Office (m.in. Excel)

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • możliwość wyboru formy umowy

  • system premiowy uzależniony od wyników

  • pracę w systemie hybrydowym

  • możliwość wyjazdu w najlepsze alpejskie regiony

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Naszym Klientem jest Zero Gravity, lider na rynku aktywnych wyjazdów ski/snowboard/kite i jedynego przedstawiciela, w Polsce, resortu LAAX, (Szwajcarii). W tej chwili poszukujemy, energicznej i lubiącej kontakt z ludźmi, osoby do zespołu sprzedaży i obsługi klienta.