Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

IT EXCELLENCE ŁÓDŹ sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0009 000 netto (+ VAT) / mies.

Pomorska 83/85

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż oprogramowania znajdującego się w ofercie handlowej firmy (Symfonia ERP, MS Dynamics NAV/365bc, ITE Workflow, Reset2),

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami firmy,

  • obsługa handlowa aktualnych klientów firmy,

  • ewidencja działań handlowych i raportowanie realizacji planów sprzedaży,

  • udział w akcjach promocyjnych i imprezach targowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z Klientami,

  • zdolność do samodzielnej, systematycznej i efektywnej pracy,

  • dobre umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość systemów ERP (mile widziane).

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,

  • przyjazne warunki pracy w zespole specjalistów,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • poszerzanie swojej wiedzy przez udział w ciekawych projektach,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, a po okresie próbnym - samochód),

  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Chcesz poznać nas bliżej? Wyślij nam swoje CV i kilka słów o tym, dlaczego właśnie Ty powinieneś z nami pracować

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwie. Naszym głównym celem jest dostarczanie specjalistycznego oprogramowania i najwyższej jakości usług wspierających rozwój biznesu naszych Klientów.

Co nas wyróżnia? 2 rzeczy:

💎 We make IT Excellence 😉

🙋‍♂️ Stawiamy na ludzi, bo wierzymy, że są największą wartością naszej firmy