Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży międzynarodowej

SIGNTRADE POLAND sp. z o.o.

5 7007 200 brutto / mies.

Grunwaldzka 517

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • telefoniczny, mailowy kontakt z obecnymi klientami

  • kompleksowa opieka nad klientami i tworzenie pozytywnych relacji

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,

  • budowanie świadomości i pozycji naszej marki na rynku

  • przygotowywanie raportów z wykonywanych działań

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego oraz j. niemieckiego lub j. francuskiego

  • doświadczenie w sprzedaży oraz łatwość w nawiązywaniu relacji

  • inicjatywa w kontakcie z klientem

  • umiejętność identyfikowania potrzeb klientów

  • zaangażowanie, oraz łatwość realizowania powierzonych obowiązków

  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami

  • proaktywność, komunikatywność, dokładność

  • umiejętność analizy danych (Excel)

  • chęci do rozwoju i nauki o unikalnym narzędziu internetowym Signtemple

  • znajomość social mediów

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • szkolenie wewnętrzne i wdrożenie

  • wsparcie doświadczonych pracowników

  • autentyczny wkład w strategię komunikacji marki i budowania jej świadomości na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stałe godziny pracy, które pozwolą zachować work&life balance

O nas

Signtrade Polska jest firmą szwedzko-polską. Dostarczamy najnowocześniejsze oprogramowanie 3D online dla klientów na całym świecie. Rozbudowujemy nasz zespół i zapraszamy Cię do współpracy.

Jesteśmy nowoczesnym i innowacyjnym start-upem. Naszym celem jest obsługa klientów z Europy i Ameryki Północnej. Chcemy działać globalnie i docierać do nowych rynków na całym świecie. Możesz zostać częścią i brać udział w tworzeniu naszego międzynarodowego zespołu sprzedaży.