Logo Pracuj.pl

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży

Agora S.A.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz praca z kluczowymi klientami oddziału,
  • sprzedaż produktów z portfolio rozwiązań Gazety Wyborczej (prasa i digital, sprzedaż subskrypcji cyfrowych),
  • realizacja unikatowych projektów,
  • tworzenie koncepcji kampanii reklamowych w naszych tytułach.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług dla klientów biznesowych,
  • potrafisz pozyskiwać nowych klientów,
  • umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe oraz prowadzić negocjacje.

Mile widziane

  • posiadasz wiedzę z obszaru marketingu internetowego i najnowszych narzędzi.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • bazę klientów, którą będziesz poszerzać,
  • szczegółowe szkolenie dotyczące sprzedaży produktów mediowych,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • pracę we Wrocławiu, w modelu hybrydowym: raz w tygodniu w biurze na Pl. Solnym, w pozostałe dni zdalnie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy częścią spółki akcyjnej Agora. Wyborcza (m.in. Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokie Obcasy, WysokieObcasy.pl, Książki. Magazyn do czytania) to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce. Od ponad 30 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego dziennikarstwa szukają setki tysięcy czytelników (11 milionów Realnych Użytkowników miesięcznie), którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 290 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie w pierwszej dziesiątce.

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży, opolskie