Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

EWE energia Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,

  • sprzedaż produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw,

  • prowadzenie negocjacji,

  • przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty EWE,

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,

  • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki EWE i rozwoju spółki,

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży,

  • raportowanie codziennej aktywności.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • orientacja na klienta,

  • łatwość nawiązywania i budowania kontaktów biznesowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,

  • jasny i przejrzysty system prowizyjny,

  • narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy, Home Office,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • ubezpieczenia zdrowotne, prywatną opiekę medyczną,

  • świadczenia socjalne, m.in. dopłaty do wypoczynku, karty podarunkowe, kartę MultiSport,

  • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Brzmi interesująco?

Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.

Chętnie Cię poznamy!

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.