Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Danolit Tomasz Michałowski

  • Ofiar Stutthofu 26, Skolwin, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Ofiar Stutthofu 26

Skolwin

Police

Twój zakres obowiązków

Aplikuj, jeśli chcesz:

• pozyskiwać klientów z segmentu B2B wykorzystując własne pomysły na dotarcie do nich,

• otwierać nowe rynki sprzedaży,

• współtworzyć nową linię produktów z kategorii premium.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

• przynajmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B popartego sukcesami,

• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

Zagwarantujemy Ci:

• stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku lokalnym i międzynarodowym,

• atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi rezultatami,

• wdrożenie do pracy gwarantujące dokładne zapoznanie się z produktem, jego atutami, możliwościami personalizacji i procesem wytwarzania,

• systematyczną informację zwrotną na temat jakości wykonywanej pracy,

• wsparcie specjalistów w sprawach wymagających wyjaśnienia lub nauczenia,

• możliwość korzystania z kursów i szkoleń zewnętrznych,

• pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy,

• brak nadgodzin,

• wyrozumiałość i otwartość na Twoje indywidualne oczekiwania i potrzeby,

• atmosferę wsparcia i pozytywnego nastawienia ze strony innych członków zespołu.

O nas

Danolit to firma specjalizująca się w produkcji wysokojakościowych umywalek na wymiar dla klientów indywidualnych, architektów i inwestorów komercyjnych. Stawiamy na zgrany zespół dążący do realizacji ambitnych planów rozwoju firmy.