Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w branży spożywczej

SUCHAN ZAKŁAD MIĘSNY sp.j. BARBARA SUCHAN, KAZIMIERZ SUCHANO firmie

4 000–7 000
brutto / mies.
  • Zagacie (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

SUCHAN ZAKŁAD MIĘSNY sp.j. BARBARA SUCHAN, KAZIMIERZ SUCHAN

Łączna 23

Zagacie (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż wędlin i elementów mięsa wieprzowego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa powierzonego portfela klientów
  • Planowanie tras

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży mięsa i wędlin
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość programu Subiekt GT
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe
  • Portfel klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Telefon służbowy
  • Atrakcyjne wydarzenia biznesowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Zakład Mięsny Suchan to polski producent mięsa wieprzowego oraz wędlin, którego tradycje sięgają roku 1982.

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w branży spożywczej, Łączna 23, Zagacie (pow. krakowski)