Logo Pracuj.pl

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym

Orange PolskaO firmie

  • Poczesna (pow. częstochowski), śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Orange Polska

Krakowska 10

Poczesna (pow. częstochowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług Orange Polska.
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach.
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów.
  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania.
  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi.
  • Chęć do współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony, stałe miesięczne wynagrodzenie i systemem premiowy
  • Proces wdrożenia – zdobędziesz umiejętności dzięki szkoleniom i wsparciu zespołu
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Programy rozwojowe
  • Konkursy sprzedażowe
  • Rekrutacje wewnętrzne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • bon świąteczny

Zespół Częstochowa

Jeśli lubisz pracę z ludźmi zapraszamy do nas. Jesteśmy zgranym zespołem, który wspólnie osiąga wyznaczone cele. Lubimy się i pomagamy sobie nawzajem. Chętnie dzielimy się wiedzą. Twoim szefem będzie Magdalena Chabrajska.

Zespół Chorzów

Dołączysz do doświadczonego zespołu specjalistów sprzedaży w Salonie Orange, w którym z łatwością rozwiniesz swoje umiejętności. Tworzymy zgrany zespół, który wspiera się wzajemnie w osiąganiu wysokich wyników. Twoim szefem będzie Jacek Wojnio.

Zespół Poczesna

Dołączysz do doświadczonego zespołu specjalistów sprzedaży w Salonie Orange, w którym z łatwością rozwiniesz swoje umiejętności. Tworzymy zgrany zespół, który wspiera się wzajemnie w osiąganiu wysokich wyników. Twoim szefem będzie Marzena Olszewska.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym, Krakowska 10, Poczesna (pow. częstochowski)