Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w sklepie stacjonarnym

MARCIN SZCZEPANIK MUSCLE POWER

4 2007 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Naszych klientów,

  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

  • Doradztwo w doborze suplementów i odżywek,

  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd Naszego salonu sprzedaży,

  • Zamawianie i przyjmowanie dostaw towarów do salonu sprzedaży,

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej salonu.

Nasze wymagania

  • Pasjonaci sportu, którzy mają profesjonalną wiedzę z zakresu suplementów diety, odżywek dla sportowców i zdrowej żywności. Osób, które chętnie dzielą się wiedzą i będą wspierały Naszych klientów w codziennym doskonaleniu siebie i swoich wyników. Chętnie zatrudnimy osoby, które mają co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z Naszej branży.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat lub zatrudnienie w formie B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie uzależnione od sprzedaży,

  • Wdrożenie prowadzone przez Naszych profesjonalistów oraz wsparcie na każdym etapie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze,

  • Przyjazne i kreatywne środowisko, tworzone przez młody i ambitny Dream Team Muscle Power!

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • karta Multisport

Firma Muscle Power od ponad 16 lat z powodzeniem działa na rynku odżywek i suplementów dla sportowców. Koncentrujemy się przede wszystkim na sprzedaży e-commerce w kanałach hurtowym i detalicznym, obsługując klientów z całej Europy. Znajdujemy się w czołówce swojej branży w naszym kraju. Firma Muscle Power to przede wszystkim ludzie - osoby z pasją, dążące do rozwoju zarówno firmy, jak i pracujące nad rozwojem osobistym.

W styczniu 2022 otwieramy nowy salon sprzedaży w Warszawie,

w związku z tym ważnym dla Nas wydarzeniem, szukamy do Naszego Teamu:

Specjalisty / Specjalistki ds. sprzedaży w sklepie stacjonarnym

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą:

• Komunikatywną,

• Dyspozycyjną

• Skoncentrowaną na celu,

• Szybko się uczysz i lubisz pracę w zespole,

To właśnie Ciebie szukamy! 😊

Dołącz do Naszego Dream Teamu Muscle Power!