Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

AURUM ENERGY sp. z o.o.

7 00014 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi (B2B) - częściowo do precyzyjnie wytypowanej grupy,

  • Opracowanie kanałów dotarcia do klientów,

  • Tworzenie strategii i działań marketingowych oraz współpracą z podmiotami zewnętrznymi w tym zakresie,

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat.B,

  • Otwarty umysł i dobra energia :)

To oferujemy

  • Pracę przy najnowszych technologiach dbających o przyrodę i środowisko,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z wysoką premią za zrealizowane projekty,

  • Elastyczność w wyborze umowy: umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Podstawowe narzędzia pracy,

  • Współpracę przy wdrożeniach innowacyjnych rozwiązań z zakresu energetyki opracowanych w ramach projektów badawczych, nieposiadających bezpośredniej konkurencji na rynku krajowym, stanowiących atrakcyjne z punktu widzenia klienta narzędzie do redukcji kosztów pozyskania energii,

O nas

Tworzymy i zarządzamy systemami do produkcji energii elektrycznej oraz cieplnej z wykorzystaniem paliw gazowych i źródeł odnawialnych.

Część naszej oferty znajdziesz tutaj - www.aurum-energy.com

Jeśli hasła: energetyka, kogeneracja i biomasa brzmią dla Ciebie interesująco, będzie to świetny temat do naszych przyszłych dyskusji :)