Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

MODIGIFTS sp. z o.o.

3 8506 600 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 107

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywać skuteczne połączenia (istniejąca baza danych);

  • Kalkulacja żądanych zamówień od dostawców, poszukiwanie najlepszych ofert na rynku w zależności ceny do jakości;

  • Przygotować ofertę handlową dla klientów.

Nasze wymagania

  • Swobodnie rozmawiasz w języku polskim (C1+);

  • Masz znajomość języka angielskiego (B1 min.);

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych;

  • Umiejętność efektywnej komunikacji z obecnymi klientami.

To oferujemy

  • Szkolenie, pomoc i wsparcie ze strony współpracowników;

  • Praca bez poszukiwania klientów;

  • Jasne i zrozumiałe cele;

  • Wynagrodzenie 2 razy na miesiąc;

  • Oficjalne zatrudnienie;

  • Grafik pracy od 9.00 do 18.00 (albo elastyczny);

  • W związku z rozbudową firmy - rozwój kariery.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

O nas

Nasza młoda firma specjalizuje się w znakowaniu produktów z Europy, Chin i innych krajów. Pracujemy bez pośredników i zapewniamy szeroką gamę towarów i produktów, również służymy pomocą w wyborze indywidualnego produktu, który będzie pasował do wymaganej branży.