Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TOCHTERM GK Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Buforowa 125, 52-131 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

TOCHTERM GK Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Buforowa 125, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 08 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Buforowa 125

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów

  • przyjmowanie i wystawianie faktur

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • przygotowywanie i monitorowanie dostaw dla klienta

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • nie wymagamy doświadczenia w branży

  • mile widziani absolwenci

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • zatrudnienie w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • stały rozwój zawodowy

  • możliwość awansu

O nas

Jesteśmy hurtownią zajmującą się kompleksową dostawą urządzeń na inwestycje dla ciepłownictwa, gazownictwa, przemysłu oraz budownictwa wielorodzinnego. Dostarczamy towar potrzebny do wykonania: kotłowni, centralnego ogrzewania, węzłów cieplnych, instalacji wody lodowej, instalacji sanitarnych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym, logistycznym i cenowym. Jesteśmy partnerem największych producentów z naszej branży.