Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży Zagranicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.01.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 02.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Agio Sp. z o.o.

Agio to marka bielizny, którą wyróżnia niepowtarzalny styl, niezwykła wygoda i komfort. Każda z kolekcji jest inspirowana najnowszym światowym wzornictwem. Bielizna Agio jest tworzona z pasją i zawsze w najwyższej jakości. To marka, która zna potrzeby konsumentów i rozumie oczekiwania stawiane idealnej bieliźnie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na poniższe stanowisko.

SPECJALISTA /SPECJALISTKA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ (EXPORT MANAGER)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z klientami w wybranych krajach Europy,
  • realizacja planów sprzedaży w powierzonym obszarze działania,
  • przygotowanie ofert handlowych i negocjowanie warunków handlowych zgodnie ze standardami firmy,
  • budowanie długoterminowych profesjonalnych relacji z klientami,
  • identyfikowanie potrzeb rynku i analiza konkurencji,
  • aktywne poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji dla produktów firmy,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze sprzedaży ze wskazaniem na rynki zagraniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe oraz silna orientacja na realizacje celów
  •  komunikatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doba znajomość programu MS Excel
  • zainteresowanie modą
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, która posiada stabilną pozycję na rynku,
  • interesujące i dynamiczne środowisko pracy
  • opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia
    i osiąganych wyników

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu w stabilnie funkcjonującej firmie, prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem.

Do przesłanego CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnie 1997r. Dz. U. z 2002r. , Nr 101, poz 923 ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.