Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży Zagranicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agio Sp. z o.o.

    Agio to marka bielizny, którą wyróżnia niepowtarzalny styl, niezwykła wygoda i komfort. Każda z kolekcji jest inspirowana najnowszym światowym wzornictwem. Bielizna Agio jest tworzona z pasją i zawsze w najwyższej jakości. To marka, która zna potrzeby konsumentów i rozumie oczekiwania stawiane idealnej bieliźnie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na poniższe stanowisko.

    SPECJALISTA /SPECJALISTKA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ (EXPORT MANAGER)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z klientami w wybranych krajach Europy,
    • realizacja planów sprzedaży w powierzonym obszarze działania,
    • przygotowanie ofert handlowych i negocjowanie warunków handlowych zgodnie ze standardami firmy,
    • budowanie długoterminowych profesjonalnych relacji z klientami,
    • identyfikowanie potrzeb rynku i analiza konkurencji,
    • aktywne poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji dla produktów firmy,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • 2 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze sprzedaży ze wskazaniem na rynki zagraniczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
    • wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe oraz silna orientacja na realizacje celów
    •  komunikatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • doba znajomość programu MS Excel
    • zainteresowanie modą
    • dyspozycyjność i gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, która posiada stabilną pozycję na rynku,
    • interesujące i dynamiczne środowisko pracy
    • opiekę medyczną
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia
      i osiąganych wyników

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu w stabilnie funkcjonującej firmie, prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem.

    Do przesłanego CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnie 1997r. Dz. U. z 2002r. , Nr 101, poz 923 ze zm.)

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.