Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej z językiem hiszpańskim

SYMETRICUS sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

SYMETRICUS sp. z o.o.

plac Wolności 4

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami zagranicznymi
  • Obsługa pozyskanych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami , dbanie o dobre imię marki
  • Czynny udział w targach międzynarodowych i spotkaniach branżowych
  • Współpraca z marketingiem i działem logistycznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany handel międzynarodowy, zarządzanie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość rynku hiszpańskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
  • Znajomość CRM , systemów ERP
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie z dużym potencjałem na przyszłość
  • Ciekawa praca pełna wyzwań , realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Benefity oferowane przez pracodawcę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Symetricus jest producentem polskiej marki AROMA KING. Zajmujemy się sprzedażą m.in. e-papierosów, vaporów, kart oraz kapsułek aromatyzujących, woreczków nikotynowych. Z sukcesem zdobywamy międzynarodowe rynki. Jesteśmy obecni m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii, Niemczech, Austrii, Malcie, Holandii, Słowacji, Cyprze, Rumunii, Grecji, Bułgarii, Czechach, Słowenii, Hiszpanii, Irlandii, Estonii, Chorwacji, Francji, Włoszech, Litwie.

Jesteśmy właścicielem kilku zakładów produkcyjnych – w Polsce i Europie.

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej z językiem hiszpańskim, plac Wolności 4, Katowice