Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży

Orange PolskaO firmie

  • Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Orange Polska

Mariusza Zaruskiego 1

Zakopane

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług Orange Polska.
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach.
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów.
  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania.
  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi.
  • Chęć do współpracy w zespole.

Zespół:

  • Jesteśmy zgranym zespołem, który wspólnie osiąga wyznaczone cele. Możesz liczyć na przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony współpracowników. Twoim szefem będzie Piotr Pierwoła.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży, Mariusza Zaruskiego 1, Zakopane