Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. szkoleń i rozwoju

PWPW S.A.O firmie

  • Wójtowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PWPW S.A.

Wójtowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie menadżerów firmy w procesie oceny pracowniczej oraz koordynacja procesu po stronie HR

  • Wsparcie menadżerów firmy w procesie budowania planów szkoleniowo-rozwojowych pracowników

  • Odpowiedzialność za właściwy przebieg procesu organizacji szkoleń i rozwoju pracowników firmy

  • Współtworzenie narzędzi zarządzania wiedzą

  • Wsparcie procesu on-boarding nowych pracowników

  • Rejestracja i rozliczanie zdarzeń szkoleniowo-rozwojowych w systemie SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, szkolenia i rozwój lub pokrewne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w HR przy obsłudze procesów związanych z oceną pracowniczą, planowaniem rozwoju pracowników

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w HR w firmie z wdrożonym systemem Zarządzania Przez Cele

  • Znajomość procesów on-boarding

  • Znajomość rynku szkoleniowego i jego specyfiki

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Znajomość systemu SAP - elektroniczny obieg faktur oraz moduł szkolenia

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi związanych z zarządzaniem wiedzą i zarządzaniem talentami

  • Znajomość procesów ZZL w firmach produkcyjnych

  • Referencje

To oferujemy

  • dobra atmosfera

  • ciekawe projekty

  • stabilne zatrudnienie

  • świetne połączenie komunikacyjne

  • dofinasowanie do karty MultiSport Plus

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku