Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. telefonicznej obsługi klienta

Unique Service Partner Sp. z o.o.

3 2003 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Domaniewska 37A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefonicznie obsługiwać klientów

  • Rejestrować szkody w systemie

  • Wspomagać Klientów w procesie likwidacji szkody

  • Budować pozytywne relacje z Klientem

  • Odpowiadać na podstawowe pytania z zakresu szkód komunikacyjnych/majątkowych/osobowych ( wszystkiego Cię nauczymy w trakcie szkoleń )

Nasze wymagania

  • Dostępności do pracy na pełen etat

  • Znajomości obsługi komputera oraz aplikacji biurowych

  • Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

  • Podstawowej wiedzy z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Dobrej organizacji pracy własnej, wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej, umiejętności pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziany status studenta

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie

  • Premie od uzyskanych wyników

  • Pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonych oraz zespołu

  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon

  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju osobistego i nauki

  • Pracę na pełen etat, w dni powszednie w godz. 8.00-16.00 lub 10.00-18.00

  • Ubezpieczeniowy know-how

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne