Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Trade Marketingu

JTI Polska sp. z o.o.O firmie

JTI Polska sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 100

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie projektów marketingowo-sprzedażowych

  • przygotowanie i obsługa narzędzi wspierających budowanie dystrybucji i zwiększeniem odsprzedaży produktów

  • przygotowanie i prezentacja informacji dla Działu Sprzedaży

  • przygotowanie podsumowań prowadzonych akcji, jak również wyciąganiem wniosków i przedstawianiem rekomendacji dalszych usprawnień

  • planowanie i kontrolą powierzonego budżetu

  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz działami wewnętrznymi firmy (sprzedaży, analiz biznesowych oraz zakupów)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie FMCG min. 2 lata

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub pokrewne będzie dodatkowym atutem

  • Posiadasz zdolności komunikacyjne i umiesz pracować w grupie

  • Umiesz szybko się uczyć, wyciągać wniosków i łączyć fakty

  • Jesteś elastyczny/a w działaniu oraz otwarty/a na dynamiczne środowisko pracy

  • Jesteś kreatywny/a, dokładny/a oraz podejmujesz inicjatywę w działaniu

  • Potrafisz analizować i interpretować dane biznesowe z różnych źródeł

  • Znasz biegle pakiet MS Office, w tym MS Excel (tabele przestawne, V-look up) oraz PowerPoint

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia / Zarządzanie / Marketing lub pokrewne

  • Znasz język angielski na poziomie co najmniej B2

  • Znasz język polskiego na poziomie biegłym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i bogaty pakiet benefitów

  • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia

  • Indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów

  • Pracę w języku angielskim, w tym wymianę doświadczeń z kolegami i koleżankami spoza Polski

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju w ciekawych i odpowiedzialnych projektach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • cafeteria system

  • Lifeworks Employee Support Program

We’re JTI, Japan Tobacco International and we believe in freedom. We think that the possibilities are limitless when you’re free to choose. In fact, we’ve spent the last 20 years innovating, creating new and better products for our consumers to choose from. It’s how we’ve grown to be present in 130 countries.

But our business isn’t just business. Our business is our people. Their talent. Their potential. We believe when they’re free to be themselves, grow, travel and develop, amazing things can happen for our business.

That’s why our employees, from around the world, choose to be a part of JTI. It’s why 9 out of 10 would recommend us to a friend. And why we’ve been awarded Global Top Employer status, six years running.

So when you’re ready to choose a career you’ll love, in a company you’ll love, feel free to #JoinTheIdea.

Przewiń do profilu firmy