Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. transportu międzynarodowego - Logistyk

Slt Trans Logistic Sp. z o. o.

5 0005 500 brutto / mies.
  • Parzniewska 18, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Parzniewska 18

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Wypełnianie CMR

  • Wprowadzanie informacji do systemu transportowego;

  • Przetwarzanie dokumentacji

  • Dzwonienie do kierowców w sprawie lokalizacji,

  • Prowadzenie zakupów do magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczony użytkownik komputera;

  • Energia, towarzyskość, umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość typów samochodów ciężarowych;

  • Doświadczenie w firmie spedycyjnej od 1 roku

  • Konieczna jest znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym środowisku zróżnicowanym pod względem języka, kultury i doświadczenia.

  • Możliwość doskonalenia umiejętności na samodzielnym stanowisku

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy wiodącym, neutralnym operatorem logistycznym o globalnym zasięgu specjalizującym się w transporcie ładunków skonteneryzowanych LCL i FCL.

Dzięki obecności na rynku międzynarodowym, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom neutralne i kompleksowe rozwiązania logistyczne obejmujące transport morski, kolejowy , lotniczy i drogowy .

Nasze motto : “ Doskonałość to nie umiejętność . To postawa” – Ralph MarstonJesteśmy zespołem świetnie wyszkolonych specjalistów , którzy z pasją realizują swoje zadania . Dołącz do nas!