Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. turystyki indywidualnej i grupowej

MAZURKAS TRAVEL BIURO PODRÓŻY sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 27

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ofert, prezentacji i kosztorysów do imprez turystycznych bądź wydarzeń MICE

  • Koordynacja działań związanych z przygotowaniem imprezy, jej realizacją i rozliczeniem

  • Współpracę z poddostawcami, negocjowanie warunków współpracy oraz sporządzanie umów handlowych

  • Podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy, pozyskiwanie nowych oraz opieka nad nimi

Nasze wymagania

  • Biegłą znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego (w mowie i piśmie – warunek konieczny)

  • Mile widziane posiadane doświadczenie w branży turystycznej / organizacji wydarzeń / hospitality

  • Znajomość oferty turystycznej

  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Czy lubisz sprzedawać i negocjować

  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie oraz wielozadaniowość

  • Na Twoje podejście z pasją do wykonywanych zadań, elastyczność oraz gotowość do pracy dynamicznym środowisku

  • Biegłą znajomość pakietu MS Office oraz swobodne poruszanie się w Social Media

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Znajomość innego języka spośród wymienionych: włoski / niemiecki / francuski mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wg preferowanej przez Ciebie formy: umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie

  • Adekwatne wynagrodzenie oraz system prowizyjny

  • Pracę nad ciekawymi projektami o zróżnicowanym profilu

  • Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • Dedykowane szkolenia

  • Udział w spotkaniach i wyjazdach branżowych

  • Specjalne zniżki pracownicze na pozostałe usługi Grupy Mazurkas

O nas

Biuro Podróży Mazurkas Travel to lider na rynku turystyki przyjazdowej do Polski, organizacji międzynarodowych kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce. W związku w rozwojem firmy szukamy energicznych, kreatywnych osób, które z pasją podchodzą do nowych wyzwań oraz chcą się zapisać w kartach historii naszej firmy, która już od ponad 32 lat tworzy niezapomniane wydarzenia w Polsce i za granicą.