Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. turystyki

El Torro Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

5 000–10 000
brutto / mies.

El Torro Sp. z o.o. Sp. k.

Henryka Sienkiewicza 19

Pruszków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

-obsługiwanie klientów indywidualnych i grupowych – zapoznawanie ich z aktualnymi ofertami wycieczek i finalizowanie procesu sprzedaży

-promowanie biura podróży, m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych

-pomoc w wyborze odpowiedniej oferty i dostosowywanie jej do potrzeb klientów

Nasze wymagania

- wysokiej kultury osobistej,

- minimum średniego wykształcenia,

- znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,

- znajomości regionów turystycznych oraz geografii świata,

- znajomości systemu rezerwacyjnego Merlinx,

- znajomości oferty B.P.Itaka będzie dodatkowym atutem,

- minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

- rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań,

- dyspozycyjności (praca zmianowa w centrum handlowym)

To oferujemy

-stabilne zatrudnienie umowa o pracę w biurze franczyzowym ITAKA

- ciekawą pracę w miłej atmosferze,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia oraz wyjazdy zagraniczne ( study tour)

- gwarantowany atrakcyjny system prowizyjny,

- benefity na wczasy zagraniczne

-system prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED

-elastyczny grafik

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Specjalista / Specjalistka ds. turystyki, Henryka Sienkiewicza 19, Pruszków