Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. turystyki

HOLIDE SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grzybowska 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przez telefon, e-mail oraz media społecznościowe

  • Udzielanie informacji o produktach i usługach

  • Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych

  • Obsługa posprzedażowa

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży turystycznej i znajmość systemów rezerwacyjnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Entuzjazm i zamiłowanie do podróży

  • Dyspozycyjność do pracy zdalnej

  • Wysoka motywacja, odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków

  • Optymizm, otwartość i poczucie humoru

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Dodatkowy, atrakcyjny i osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających się biur podróży w Polsce

O nas

Współpracujemy z największymi touroperatorami w Polsce i pomagamy znaleźć najkorzystniejsze oferty spośród tysiąca na rynku. Świadczymy usługi pośrednictwa w sprzedaży usług turystyki od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 15 tysięcy klientów w krajach bałtyckich, a od 2022 roku działamy również w Polsce.