Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. Ubezpieczeń

AUTO GT SP. Z O.O.O firmie

  • Połczyńska 95, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTO GT SP. Z O.O.

Połczyńska 95

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych – kredytów i leasingów

  • Aktywna sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Bezpośrednia, kompleksowa obsługa klientów w ramach procesu sprzedażowego zgodnie z przyjętymi standardami

  • Przygotowywanie oraz koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu, kredytu, ubezpieczeń oraz najmu pojazdów

  • Przygotowywanie miesięcznych rozliczeń ze sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeniowych i najmów

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Komunikatywność

  • Obsługa komputera pakietu office

  • Dyspozycyjność

  • Punktualność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w prestiżowej firmie o wiodącej i stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, a także system premiowy

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników