Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. ubezpieczeń

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

  • Legnicka 48b, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48b

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa umów ubezpieczeniowych / wniosków, polis, Aneksów, wypowiadanie polis, kompleksowa obsługa umowy polisy,

  • weryfikacja zawartych umów, ewidencja parametrów umów w systemie i obsługa zmian w zapisach systemowych,

  • prowadzenie rozliczeń z partnerami sprzedaży,

  • prowadzenie rozliczeń z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,

  • przygotowywanie raportów podsumowujących,

  • weryfikacja, akceptacja faktur wystawianych przez partnerów sprzedaży oraz zlecanie wystawienia faktur i płatności;

  • obsługa i zarządzanie uprawnieniami OFWCA,

  • archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej i ubezpieczeniowej.

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie,

  • wiedza na temat produktów ubezpieczeniowych

  • min. 1 roku doświadczenia w obszarze ubezpieczeń,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel),

  • nastawienie na realizację postawionych celów,

  • sumienność i wysokie umiejętności analityczne,

  • dynamiczność i umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. specjalizuje się w leasingu operacyjnym pojazdów osobowych i dostawczych. Jest jednym z wiodących dostawców takiego typu finansowania. Podstawowym założeniem palety produktów leasingowych Santander Consumer Multirent jest dostępność - dla małych, średnich jak i mikroprzedsiębiorstw, a także dla dużych klientów korporacyjnych. Produkty Santander Consumer Multirent wyróżniają się na rynku wysoką jakością usług dodanych. Spółka koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach ukierunkowanych nie tylko na finansowanie samochodu, ale przede wszystkim na zapewnieniu całości obsługi. Pakiet usług leasingowych, poza finansowaniem zakupu samochodu, obejmuje również ubezpieczenie komunikacyjne, usługi profesjonalnego Centrum Likwidacji Szkód dostępnego całą dobę, a opcjonalnie również usługi assistance.

Przewiń do profilu firmy