Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń ERP

NETON GROUP sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie systemów Comarch ERP XL

  • zbieranie i analiza potrzeb użytkowników, oraz proponowanie nowych rozwiązań

  • projektowanie, budowę oraz wdrażanie zmian w systemach

  • bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów klienta

  • prowadzenie szkoleń użytkowników

Nasze wymagania

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

  • doświadczenie zdobyte podczas wdrażania podobnych rozwiązań, również ze strony klienta

  • prawo jazy kat. B

  • znajomość Crystal Reports

  • znajomość systemu Comarch ERP XL lub/i OPTIMA

  • znajomość języka SQL

To oferujemy

  • Umowa o pracę/Umowa zlecenie/Umowę B2B

  • Pensja podstawowa + bardzo wysokie premie od projektów i godzin ponad minimum

  • swoboda w zarządzaniu czasem pracy - brak sztywnych godzin

  • niezbędne narzędzie do pracy + samochód służbowy po okresie próbnym

O nas

15 lat temu zebraliśmy naszą wiedzę z zakresu programowania, wdrażania systemów klasy ERP oraz marketingu internetowego. Tak zbudowaliśmy kompleksowego partnera dla każdej nowoczesnej firmy, która swoją przewagę może osiągnąć dzięki nowoczesnemu podejściu do analizy danych oraz wykorzystaniu technologii w docieraniu do klientów.

Dzięki połączeniu wielu modułów oraz aplikacji w jeden spójny ekosystem, każdy z naszych klientów wzmocnił pozycję w swojej branży. Od wzrostu sprzedaży, przez budowę rozpoznawalności w sieci, kontrolę kosztów, po optymalizację komunikacji z klientami. To wszystko czego potrzebuje przedsiębiorstwo, aby wykorzystać przewagę jaką daje technologia jest w zasięgu ręki.