Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Specjalistka ds. windykacji i analiz

Narodowe Centrum Badań JądrowychO firmie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Andrzeja Sołtana 7

Otwock

Ośrodek Radioizotopów POLATOM
05-400 Otwock- Świerk

zatrudni:
Specjalistę/Specjalistkę ds. windykacji i analiz

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie telefonicznych i pisemnych monitów do naszych klientów, wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • weryfikacja kondycji finansowej dłużnika oraz ocena perspektyw spłaty zadłużenia
  • prowadzenie spraw windykacyjnych, w tym negocjacje i ugody z dłużnikami w zakresie spłaty i zabezpieczenia należności
  • koordynacja i współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie efektywnego odzyskiwania należności
  • kontakt z działem prawnym w zakresie obsługi windykacyjnej
  • analiza kontrahentów pod kątem wypłacalności i ocena poziomu zabezpieczeń
  • ścisła współpraca z działem księgowości
  • wypracowanie procedury dotyczącej kontroli należności i płatności zobowiązań
  • analiza płatności, prognozowanie CF
  • analizy przychodowe, raportowanie wyników sprzedaży
  • analizy rentowności produktów i rynków docelowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie we współpracy i w kontaktach z klientami oraz dłużnikami;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie) umożliwiająca komunikację z klientami zagranicznymi
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet Office) i urządzeń biurowych;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock- Świerk)
  • transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 73; 22 273 17 70

W ostatnim punkcie aplikacji prosimy umieścić oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NCBJ OR POLATOM oraz na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne