Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. wprowadzania danych

ARCHIVIO sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Okólna 45

Pustelnik

Marki

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie/digitalizacja dokumentów

  • Skanowanie dokumentów

  • Przygotowywanie dokumentów

  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie lub jesteś w trakcie studiów

  • Komunikatywność (zewnętrzna i wewnętrzna)

  • Praca z komputerem - szybka przyswajalność rozwiązań aplikacyjnych

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • elastyczną formę współpracy

  • możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć na studiach

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

O nas

Nasza firma powstała w 2003 roku w oparciu o polski kapitał oraz potencjał intelektualny polskich specjalistów, techników i managerów.

Od prawie 20 lat zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją biznesową. Przez ten czas wdrożyliśmy systemy archiwizacji do setek firm – za każdym razem uwzględniając ich indywidualne potrzeby.

Udało nam się zdobyć silną pozycję na rynku oraz zaufanie Klientów, które determinuje nas do ciągłej optymalizacji naszych usług.

Korzystamy z własnych rozwiązań informatycznych i wysoko specjalistycznych produktów Partnerów dedykowanych do naszej branży.