Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia IT

Carlsberg Polska

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Krakowiaków 34

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie, przygotowywanie i konserwowanie sprzętu informatycznego (laptopy, telefony, projektory, głośniki, ekrany).

  • Zarządzanie zadaniami typu "break & fix" w wyżej wymienionych jednostkach.

  • Instalowanie i konfigurowanie urządzeń.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych oraz dbanie o bezpieczeństwo danych.

  • Prowadzenie warsztatów oraz szkoleń dla użytkowników Office 365.

  • Wspieranie użytkowników Biura Carlsberg.

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie w planowaniu i nadzorowaniu wdrażania sieci LAN/Wi-Fi oraz konfiguracji sal konferencyjnych, a także we wdrażaniu oprogramowania.

  • Wiedza nt. budowy sprzętu komputerowego oraz umiejętność rozwiązywania problemów z nim związanych.

  • Zaawansowana znajomość środowiska systemowego Microsoft Windows, w tym Office 365.

  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz nastawienie „can do”.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość oraz pozytywne nastawienie do ludzi.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • preferencyjne pożyczki

  • korporacyjna karta kredytowa

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która ponownie zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2022” w kategorii FMCG.

Przewiń do profilu firmy