Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia IT

HADATAP SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

HADATAP SP. Z O.O.

Łączyny 4

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu systemów: wspomaganie techników podczas interwencji lub instalacji sprzętu u klienta w zakresie konfiguracji i diagnostyki oprogramowania
  • Tworzenie instrukcji obsługi, programów szkoleń, dokumentacji (we współpracy z analitykami, projektantami, programistami)
  • Dokumentowanie swojej pracy (np. raport z testów akceptacyjnych itp.)
  • Pomoc w sprawach utrzymaniowych (rozmowy ze zgłaszającymi, analiza, próba rozwiązania od strony konfiguracyjno-kalibracyjnej, diagnozowanie i w miarę możliwości usuwanie problemów z oprogramowaniem pozostającym w utrzymaniu)
  • Opracowywanie scenariuszy testów
  • Testowanie powstającego w firmie oprogramowania
  • Odpowiedzialność za płynność rozwiązywania zgłoszeń serwisowo-gwarancyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne oraz skupienie na sprawnym rozwiązywaniu problemów
  • Biegła znajomość systemów klienckich z rodziny Windows (desktop oraz mobile) oraz Android
  • Podstawa znajomość obsługi i administracji baz danych
  • Podstawowa znajomość konfiguracji i diagnostyki urządzeń w sieci
  • Komunikatywność i łatwość przyswajania nowej wiedzy
  • Angielski na poziomie B2
  • Plusem będzie:
  • znajomość akronimów XML, JSON, REST, HTTP, RS-232
  • wykształcenie informatyczne lub elektroniczne lub pokrewne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B (do wyboru dla Ciebie)
  • Pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami w różnych sektorach biznesowych (produkcja, logistyka, retail, kolejnictwo, biblioteki itp.) z wykorzystaniem technologii RFID
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwe dofinansowanie kursów językowych
  • Pakiet medyczny
  • Bezpłatny parking

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

W Hadatap Sp. z o.o. już od ponad 15 lat wdrażamy u swoich klientów systemy automatycznej identyfikacji RFID, a nasze doświadczenie opiera się na ponad 150 skutecznych wdrożeniach technologii RFID. Naszą strategią jest dostarczanie klientom systemów szytych na miarę, a proces pracy z klientem zaczyna się od analizy procesów i kończy na wsparciu powdrożeniowym, co pozwala nam na osiągniecie 100% satysfakcji po stronie klienta.

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia IT, Łączyny 4, Ursynów, Warszawa