Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Sprzedaży oraz Analizy Danych

Grupa Pracuj

5 5006 200 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja procesów sprzedażowo -marketingowych z wykorzystaniem Salesforce

  • Opracowywanie raportów i dashboardów dla kadry zarządzającej

  • Wprowadzanie, analiza i monitoring danych sprzedażowych

  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznym partnerem odpowiedzialnym za wsparcie technologiczne w konfiguracji Salesforce (prowadzi analizy wymagań biznesowych oraz odpowiada za określenie wymagań funkcjonalnych, priorytetyzację zadań i wdrożenie, dba o zapewnienie realizacji projektów zgodnie z założonym zakresem, harmonogramem i budżetem)

  • Koordynowanie projektów między działowych, których celem jest optymalizacja procesów sprzedażowo-marketingowych

  • Cykliczne oraz ad hoc przygotowywanie analiz, zestawień, raportów i prezentacji dla managerów i kadry zarządzającej

  • Dba o jakość i poprawność bazy danych w Salesforce

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji prawno – sprzedażowej

  • Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy danych / procesów oraz przełożenia ich na rozwiązania biznesowe

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym (umiejętność tworzenia tabel przestawnych oraz tworzenia formuł)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i przygotowywanie prezentacji dla kadry zarządzającej

  • Bardzo dobra znajomość MS Power Point pozwalająca na sprawne, szybkie i estetyczne tworzenie prezentacji

  • Doświadczenie we współpracy i koordynowaniu pracy zewnętrznych dostawców

  • Zdolność samodzielnego uczenia się i rozwijania swoich kompetencji (na bazie informacji znalezionych na forach dyskusyjnych, webinarach, dokumentacji zamieszczonej w internecie)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów (postawa typu „Can-do”)

  • Dokładność i rzetelność

  • Proaktywność w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Salesforce

To oferujemy

  • Umowa na czas określony (ok. 12 miesięcy)

  • Pracę w modelu FLEX (2 dni pracy w biurze i 3 dni pracy zdalnej tygodniowo)

  • Premia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • działania rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z Rekruterem

2

Spotkanie z przyszłym przełożonym i Commercial Director

eRecruiter to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje