Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży

CASTOR sp. z o.o.O firmie

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

CASTOR sp. z o.o.

Demokracji 4b

Ostróda

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

• Bieżąca obsługa klienta w oparciu o CRM firmy (kontakt osobisty, mailowy oraz telefoniczny) na wszystkich etapach

• Obsługa klienta przez wszystkie kanały komunikacji: telefon, mail, formularze, komunikatory, czaty, fora

• Badanie potrzeb klienta, przekazywanie informacji o produktach (usługach), bieżący Kontakt z klientem i bieżące wsparcie działu handlowego w obsłudze klienta

• Współtworzenie dokumentów do sprzedaży, w tym: ofert, umów, oświadczeń, prospektów informacyjnych;

• Kontakt z klientem i bieżące wsparcie,

• Tworzenie zestawień sprzedaży oraz innych raportów na potrzeby działu;

• Rysowanie w programie AutoCad rzutów i projektów na potrzeby działu handlowego

• Obsługa administracyjna działu handlowego

• Realizowanie bieżących zadań sprzedażowych wyznaczonych przez przełożonego

Nasze wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z obsługą klienta i sprzedażą,

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane: inżynierskie)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziane znajomość języka niemieckiego

• Doskonała znajomość MS Excel i systemów CRM

• Doświadczenie w programie AutoCad

• Wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;

• Chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań,

• Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz Samodzielność w działaniu

• Kreowanie rozwiązań i proaktywna postawa

• Mile widziane doświadczenie w telemarketingu

• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

To oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, po okresie wdrożeniowym umowa na czas nieokreślony,

• Praca w trybie stacjonarnym, biuro Ostróda

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

• Pracę w zgranym wspierającym zespole

• Możliwość rozwoju.

O nas

Castor Sp. Z o.o. od 1995 roku zajmuje się projektowaniem i budową domów. W tym okresie zrealizowaliśmy ponad 3000 inwestycji – wśród nich domy drewniane, mieszkalne, jednorodzinne, szkieletowe i z bali, letniskowe i całoroczne. W naszym portfolio mamy domy mieszkalne – zarówno rekreacyjne jak i całoroczne, a także karczmy, gospody i ośrodki wczasowe. Realizujemy projekty domów pod wynajem, apartamentowców, domy mobilne i tzw. holenderskie.

Choć siedziba firmy znajduje się w Ostródzie, w województwie warmińsko-mazurskim, to zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Sukcesem i gwarancją naszego działania jest zespół wykwalifikowanych pracowników. To oni służą Państwu pomocą na każdym etapie prac – od wyboru projektu przez dobór rozwiązań technicznych aż po finalną realizację projektu.

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży, Demokracji 4b, Ostróda