Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. YouTube

Jet System Sp. z o.o. Sp.k.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Występowanie wraz z partnerem już prowadzącym kanał w nagrywanych filmach,

  • Koordynacja kanału marki na YouTube,

  • Publikowanie treści, tworzenie opisów do filmów,

  • Komunikacja z odbiorcami kanału,

  • Research wstępny – analiza materiałów źródłowych niezbędnych do przygotowywania nagrań,

  • Zarządzanie profilami Facebook i Instagram, TIK TOK,

  • Śledzenie trendów w mediach społecznościowych, proponowanie i implementacja nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Swoboda podczas występowania przed kamerą,

  • Umiejętność redagowania tekstów,

  • Znajomość narzędzi i systemów związanych z YouTube oraz mechanizmu publikacji- mile widziana,

  • Znajomość podstaw tworzenia treści video - mile widziana,

  • Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Kreatywność, zaangażowanie, wielozadaniowość,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, terminowość,

  • Prawo jazdy kat.B – mile widziane.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B –do wyboru,

  • Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków,

  • Życzliwą atmosferę,

  • Pracę przy niezwykle ciekawych i różnorodnych projektach,

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań oraz swoich pomysłów,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Elastyczny czas pracy.