Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

FASTER RADOSŁAW TYPAO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców
  • Negocjacje handlowe; uzgodnienia warunków zakupu
  • Sporządzenie zamówień i umów z dostawcami
  • Nadzór nad terminowością dostaw materiałów i usług
  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera (MS Word, MS Excel)
  • Doświadczenie w branży części samochodowych do samochodów ponad 3,5 tony

To oferujemy

  • Praca w młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w branży transportowej

O nas

Firma Faster specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu koncepcji komunikacyjnych dla jednostek samorządowych wszystkich szczebli. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, pomagając z powodzeniem pozyskać środki na organizację transportu publicznego. Dziś firma Faster to ponad dwieście autobusów, pięć oddziałów na terenie trzech województw, własne zaplecze techniczne, trzystu pracowników i niezliczone rzesze przewiezionych pasażerów.

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów, Olsztyn