Oferta pracy

Specjalista/specjalistka ds. zamówień publicznych

Szkoła Główna Handlowa w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

aleja Niepodległości 162

Warszawa

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – publiczna uczelnia wyższa o 110-letniej tradycji, od lat utrzymująca pozycję lidera rankingu Perspektywy w kategorii uczelni ekonomicznych – poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie postępowań z zakresu zamówień publicznych a także weryfikowanie dokumentacji oraz opiniowanie poprawności legalnej postępowań prowadzonych na podstawie przepisów o wyłączeniach spod reżimu ustawy PZP.

 Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • udział w pracach komisji przetargowych;
  • sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji postępowań;
  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów;
  • współpraca z działami merytorycznymi przy przygotowaniu i organizacji postępowań;
  • wsparcie prawne dla działów merytorycznych prowadzących postępowania zakupowe wyłączone spod reżimu PZP;
  • weryfikowanie i opiniowanie poprawności legalnej dokumentacji postępowań;
  • prowadzonych na podstawie przepisów o wyłączeniach spod reżimu ustawy PZP;
  • przygotowywanie sprawozdań i analiz dotyczących zamówień publicznych.

Od kandydatów/ kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie prawnicze);
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lat w jednostce sektora finansów publicznych;
  • doskonałej znajomości aktualnego stanu prawnego w zakresie zamówień publicznych;
  • doświadczenia w korzystaniu z platform zakupowych;
  • dobrej znajomości prawa cywilnego;
  • najwyższych standardów etycznych;
  • rzetelności i odpowiedzialności;
  • umiejętności organizacji pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem;
  • komunikatywności i umiejętności konstruktywnej współpracy;
  • doświadczenie w opiniowaniu kontraktów handlowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prestiżowej organizacji o szeroko rozpoznawalnej marce;
  • wsparcie w rozwoju ścieżki kariery i dofinansowanie kształcenia podnoszącego kompetencje;
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ do 23 września 2020 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy