Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych

PAŁAC SASKI sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prowadzenie postępowań realizowanych przez Zamawiającego w trybach wynikających z obowiązujących przepisów, w szczególności zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych,

  • współpraca z innymi komórkami Zamawiającego w zakresie związanym z udzielaniem zamówień publicznych, w tym na etapie przygotowania postępowań,

  • analiza dokumentów przekazywanych przez inne komórki pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami w zakresie udzielania zamówień publicznych,

  • przygotowanie dokumentów i analiz do tworzenia lub aktualizacji długookresowych planów zamówień publicznych,

  • prowadzenie rejestrów zamówień zgodnie z ustaleniami wewnętrznymi,

  • przygotowanie dokumentacji do rocznego sprawozdania z udzielonych zamówień publicznych,

  • nadzorowanie właściwego prowadzenia dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu i przygotowaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie Zamawiającego w ramach samodzielnego stanowiska pracy; doświadczenie musi obowiązkowo obejmować okres co najmniej 1 roku w przedziale od wejścia w życie Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych do dnia złożenia aplikacji,

  • znajomość aktualnej ustawy Prawo zamówień Publicznych, przepisów z nią związanych oraz orzecznictwa,

  • bardzo dobra znajomość procesu udzielania zamówień publicznych i innych zagadnień z nim związanych po stronie Zamawiającego,

  • znajomość podstaw prawa budowlanego,

  • znajomość pakietów aplikacji biurowych MS Office,

  • zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm w działaniu,

  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole,

  • wykształcenie wyższe,

  • dodatkowymi atutami kandydata będą dobra znajomość przepisów prawa budowlanego w kontekście inwestycji budowalnych i doświadczenie w tym obszarze.

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy wyjątkowym projekcie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w dynamicznym i otwartym na współpracę zespole,

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego,

  • nowoczesne narzędzia i styl pracy.

O nas

Pałac Saski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka celowa powołana na mocy ustawy z 2021 roku o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie odbudowy Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz kamienic przy ulicy Królewskiej w Warszawie. Nadzór właścicielski i kontrolę nad spółką pełni Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.