Specjalista / Specjalistka ds. Zarządzania Systemami Jakości

DSV SolutionsO firmie

  • Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania opartego o standardy ISO9001 / ISO22000 oraz wymagania wewnętrzne
  • Ścisła współpraca z Klientami w zakresie procesów jakości
  • Reprezentowanie DSV Solutions podczas audytów jakościowych oraz przed audytorami zewnętrznymi i inspektorami organów nadzoru
  • Prowadzenie i dokumentowanie audytów wewnętrznych
  • Projektowanie i opiniowanie dokumentacji oraz prowadzenie szkoleń w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Nadzorowanie realizacji planów działań korygujących i zapobiegawczych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie ISO 9001, ISO 22000
  • Znajomość technik audytowania
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Samodzielność, kreatywność oraz dynamika w działaniu
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Efektywna komunikacja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dofinansowanie lekcji Business English
  • Grupy sportowe
  • Prezenty świąteczne
  • Ergonomiczne miejsce pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • ergonomiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Aktualne oferty pracodawcy
SOL/ŁOZ/SZSJ/012022

Specjalista / Specjalistka ds. Zarządzania Systemami Jakości, Łozienica (pow. goleniowski)