Oferta pracy

Specjalista/specjalistka ds. zarządzania treścią (CMS)

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Norberta Barlickiego 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacja treści na stronach internetowych spółek z Grupy TAURON

  • Realizacja i optymalizacja kampanii e-mail marketingowych

  • Współpraca z agencjami kreatywnymi w celu stworzenia materiałów graficznych niezbędnych do realizacji kampanii

  • Rozwój, testowanie i wdrażanie pomysłów związanych z wykorzystaniem narzędzi do e-mail marketingu

  • Analiza skuteczności kreacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza praktyczna w obszarze marketingu internetowego, prowadzeniu działań e-mail marketingu, user experience

  • Umiejętność obsługi narzędzi do zarządzania treścią (CMS)

  • Wiedza z zakresu SEO

  • Znajomość podstawowych technologii frontendowych, takich jak HTML5, CSS3, Java Script

  • Bardzo dobra znajomość pisowni zasad języka polskiego

  • Umiejętność pisania tekstów do Internetu

  • Samodzielność, elastyczność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania partnerskich relacji

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)

  • Pakiet benefitów m.in.:

  • taryfa pracownicza na energię elektryczną

  • prywatna opieka medyczna

  • Karta MultiSport

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • ubezpieczenia grupowe

  • dostęp do platformy e learning

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny od pracy z tytułu Dnia Energetyka

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy