Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju

Totalizator SportowyO firmie

Totalizator Sportowy

Targowa 25

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie w koordynacji strategii zrównoważonego rozwoju,
  • Wdrażanie i realizacja projektów w ramach zespołu (zewnętrznych i wewnętrznych) współpraca z Fundacjami korporacyjnymi,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Przygotowywanie rekomendacji i innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektów,
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz regulacji w zakresie zrównoważonego rozwoju,
  • Przygotowywanie artykułów i informacji prasowych związanych ze zrównoważonym rozwojem,
  • Tworzenie materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • Wspieranie w przygotowaniu raportu zintegrowanego,
  • Współpraca z innymi departamentami spółki w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w realizacji projektów społecznych np. skierowanych do lokalnych społeczności, wolontariatu, prowadzonych w dziale CSR/organizacji pozarządowej/firmie doradczej,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją (przygotowywanie regulaminów, umów, raportów),
  • Mile widziane praktyczne umiejętności w tworzeniu strategii CSR/ESG/zrównoważonego rozwoju i/lub raportowaniu niefinansowym,
  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju, ESG czy CSR, oraz chęć ciągłego rozwoju w tych obszarach,
  • Swobodna obsługa pakietu MS Office,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność prowadzenia projektów i pracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych,
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma kafeteryjna

Specjalista / Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju, Targowa 25, Praga-Północ, Warszawa