Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka IT

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smolice 1e

Stryków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie lokalnego działu IT

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne

  • Wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)

  • Analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych

  • Dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami

  • Poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT

  • Uczestnictwo w projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne) / status studenta wyższej uczelni na kierunku informatycznym (lub pokrewnym)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wiedza z zakresu różnych dziedzin informatyki jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN

  • Umiejętność programowania

  • Analityczne myślenie

  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole

Mile widziane

  • Programowanie w środowisku MS .NET

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość MS Windows Server

  • Znajomość MS SQL Server

  • Znajomość MS Business Intelligence and MS Power BI

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • premia roczna

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy