Logo Pracuj.pl

Specjalista/Specjalistka SEO

Agora S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie wytycznych SEO dla redakcji i zespołów technicznych,
  • research słów kluczowych,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii SEO,
  • monitoring postępów naszych serwisów,
  • monitoring i analiza konkurencyjnych serwisów,
  • raportowanie o przeprowadzonych pracach i ich efektach,
  • współpraca z redakcjami przy produkcji i optymalizacji SEO,
  • współpraca z zespołami programistycznymi przy optymalizacji SEO,
  • prowadzenie szkoleń dla redakcji z podstaw SEO.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym lub niższym stanowisku,
  • praktyczna znajomość narzędzi Ahrefs, Senuto, Screaming Frog, Google Analytics, Google Search Console,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczna oraz prasą branżową,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przeprowadzonych działań,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • systematyczność i samodzielność w codziennych obowiązkach.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość HTML, CSS, JS,
  • doświadczenie w optymalizacji dużych serwisów,
  • kreatywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę zdalną lub hybrydową w zależności od Twoich preferencji,
  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,
  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną (możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • siłownia w biurze
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Czekamy na Twoją aplikację!

Zachęcamy do załączenia próbek tekstów do aplikacji.

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy – m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle’owych i sportowych. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Specjalista/Specjalistka SEO, wielkopolskie