Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka w Departamencie Komunikacji

PSE S.A.

  • Warszawska 165, Klarysew, Konstancin-Jeziorna
    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Warszawska 165

Klarysew

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole komunikacji odpowiedzialnym za projekty społeczne,

  • obsługa ogólnopolskiego programu grantowego dla samorządów i podmiotów z sektora pozarządowego,

  • komunikacja projektów społecznych, w tym opracowywanie komunikatów prasowych, dokumentów Q&A, oświadczeń korporacyjnych,

  • przygotowywania sprawozdań zewnętrznych i wewnętrznych,

  • procedowanie umów sponsoringowych i umów darowizn, koordynacja ich realizacji oraz nadzór nad bieżącym raportowaniem i sprawozdawczością,

  • koordynacja współpracy z podmiotami zewnętrznymi - agencje PR, agencje konsultingowe, agencje graficzne, producenci video, inni wykonawcy, samorządy, jednostki budżetowe gmin, organizacje pozarządowe,

  • udział w innych projektach społecznych i komunikacyjnych realizowanych przez PSE.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów kierunkowych,

  • dobry warsztat dziennikarski,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji,

  • rozumienie świata mediów,

  • chęć podejmowania wyzwań, proaktywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji i komunikacji projektów społecznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • system premiowy

  • dofinansowanie posiłków

  • bonusy świąteczne

PSE S.A.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA odpowiadają za bezpieczną, efektywną i stabilną pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju oraz aktywnie współtworzą europejski rynek energii elektrycznej.

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą w centrum polskiej energetyki, a z efektów naszej pracy korzystają odbiorcy energii elektrycznej w całym kraju. Jako spółka Skarbu Państwa opieramy naszą działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju i równego traktowania uczestników rynku energii.

Realizujemy jeden z najbardziej ambitnych programów rozwoju infrastruktury przesyłowej w Europie. W trosce o przyszłe pokolenia badamy i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko oraz prowadzimy otwarty, transparentny dialog ze wszystkimi interesariuszami. Jako operator systemu przesyłowego mamy szerokie spojrzenie na wyzwania, przed którymi stoi dynamicznie zmieniająca się branża elektroenergetyczna i jesteśmy na nie gotowi.

Przewiń do profilu firmy