Specjalista / Specjalistka w Wydziale Księgowości Przychodowej

PSE S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w systemie finansowo-księgowym SAP,

  • wystawianie faktur sprzedaży na podstawie zleceń sprzedaży,

  • bieżąca kontrola faktur sprzedażowych i zakupowych pod kątem ich zgodności z przepisami prawa,

  • ewidencja księgowa zdarzeń gospodarczych, w tym faktur zakupu towarów i usług, not księgowych, dokumentów PK,

  • analiza i rozliczanie kont rozrachunkowych,

  • wysyłanie dokumentów do kontrahentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej 3 lata doświadczenia przy realizacji zadań o podobnym charakterze,

  • doświadczenie w pracy w systemie SAP,

  • obowiązkowość, skrupulatność,

  • umiejętność organizowaniai planowania pracy własnej,

  • umiejętnść współpracy.