Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka w Wydziale Planowania Sieci ODM

PSE S.A.

  • Marszałka Focha 16, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Marszałka Focha 16

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń do dobowych i tygodniowych planów wyłączeń od operatorów sieci przesyłowej i koordynowanej na swoim obszarze

  • koordynowanie wyłączeń pomiędzy operatorami

  • przygotowanie modeli obliczeniowych uwzględniających planowane wyłączenia elementów sieci oraz planowane postoje jednostek wytwórczych - w terminach odpowiadających cyklom planowania wyłączeń

  • wstępna ocena bezpieczeństwa pracy sieci w oparciu o analizę rozpływu mocy

  • identyfikacja ograniczeń sieciowych w koordynowanej sieci 110 kV

  • aktualizacja dobowych modeli KSE w zakresie zapotrzebowania, topologii sieci oraz generacji jednostek wytwórczych na terenie swojego obszaru dla potrzeb planowania dobowego

  • aktualizacja schematów i map sieci przesyłowej i koordynowanej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek - elektroenergetyka, elektrotechnika, energetyka lub pokrewny

  • znajomość sieci przesyłowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2 Pre-Intermediate

  • gotowość do pracy analitycznej w systemie 5/7

  • łatwość adaptacji do zmieniających się warunków

  • umiejętność pracy zespołowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • system premiowy

  • dofinansowanie posiłków

  • bonusy świąteczne