Oferta pracy

Specjalista Sprzedaży Brokerskiej

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista Sprzedaży Brokerskiej (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010531

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa zapytań brokerskich w procesie sprzedaży i aneksowania polis,
  • przygotowywanie ofert zgodnie z warunkami określonymi w zapytaniu brokerskim,
  • wspieranie pracy Kierownika Sprzedaży Brokerskiej w realizacji planów sprzedaży,
  • współpraca z zespołem underwritingowym oraz zespołami klienta korporacyjnego,
  • współpraca z brokerami w czasie trwania polis,
  • przygotowywanie danych do rozliczeń z brokerami.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej,
  • znasz rynek ubezpieczeń i produkty ubezpieczeniowe,
  • opracowywałeś oferty sprzedaży produktów ubezpieczeniowych,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe: ekonomia, ubezpieczenia,
  • znasz techniki negocjacji,
  • swobodnie poruszasz się w aplikacjach biurowych pakietu MS Office,
  • masz prawo jazdy kat. B.,
  • przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy