Oferta pracy

Specjalista Sprzedaży Brokerskiej

GRUPA PZU

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zapytań brokerskich w procesie sprzedaży i aneksowania polis

  • Przygotowywanie ofert zgodnie z warunkami określonymi w zapytaniu brokerskim

  • Wspieranie pracy Kierownika Sprzedaży Brokerskiej w realizacji planów sprzedaży

  • Współpraca z zespołem underwritingowym oraz zespołami klienta korporacyjnego

  • Współpraca z brokerami w czasie trwania polis

  • Przygotowywanie danych do rozliczeń z brokerami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej

  • Znajomość rynku ubezpieczeń i produktów ubezpieczeniowych

  • Umiejętność opracowywania ofert sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe: ekonomia, ubezpieczenia

  • Znajomość techniki negocjacji

  • Znajomość aplikacji biurowych pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)