Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Sprzedaży do Operatorów Telekomunikacyjnych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    www.telmor.pl

    Od przeszło 60 lat jesteśmy producentem urządzeń elektronicznych dedykowanych dla sieci
    TV kablowej i indywidualnych instalacji RTV/SAT.
    Każdego dnia pracownicy TELKOM-TELMOR pracują i służą Klientom wg zasady:
    Polska myśl techniczna – nowatorskie urządzenia.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie informacji o projektach Operatorów Telekomunikacyjnych działających na terenie Polski oraz prognozowanie ich potrzeb w tym zakresie.
    • Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z Operatorami lokalnymi i ogólnopolskimi.
    • Poszukiwanie nowych Klientów oraz poszerzanie współpracy z aktualnymi Kontrahentami.
    • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń produktowych dla Odbiorców z obszaru CATV i ISP.
    • Dopasowywanie i przygotowanie ofert dla Klientów.
    • Sprzedaż produktów i systemów telekomunikacyjnych zgodnie z ustalonymi planami sprzedaży.
    • Dotyczy obsługi klientów z południowych województw Polski.

    Wymagania:

    • Doświadczenie we współpracy z Operatorami Telekomunikacyjnymi.
    • Znajomość rozwiązań technicznych stosowanych przez Operatorów z obszaru CATV i ISP.
    • Praktyka w prezentacji i sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych.
    • Samodzielność i odpowiedzialność w prowadzeniu projektów sprzedażowych.
    • Umiejętność nieschematycznego postępowania w relacji z Klientem, wykazywanie się empatią i elastycznością w działaniu.
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).
    • Miejsce zamieszkania kandydata to: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, opolskie, podkarpackie, dolnośląskie i łódzkie.

    Oferujemy:

    • Pracę w Firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej.
    • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru CATV.
    • Możliwość wpływania na kształt biznesu i udział w kształtowaniu rozwoju branży.
    • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania.
    • Atmosferę sprzyjającą działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją.
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).

    Pisemne oferty prosimy składać:

    - w Dziale Kadr i Płac przy ul. Mickiewicza 5/7, 80-425 Gdańsk,
    - lub za pomocą przycisku aplikowania

    z dopiskiem na jakie stanowisko się aplikuje oraz z klauzulą:

    Czyniąc zadość wymaganiom Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej rodo) informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest:

    Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM-TELMOR sp. z o.o.

    z siedzibą pod adresem: 80-172 Gdańsk, ul. Schuberta 104

    Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuje kandydat.

    Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania  w zakresie określonym w art. 221 §1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy lub wycofanie zgody przed zakończeniem rekrutacji uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji kandydata.

    Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rodo (tj. zgody osoby, której dane dotyczą). Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

    Po zakończeniu rekrutacji na określone stanowisko, dane osób, które nie wycofały swojej zgody w trakcie trwania procesu rekrutacji mogą być przetwarzane przez okres do 2 lat na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) rodo (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed potencjalnymi roszczeniami.

    W określonych w rodo przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) rodo.

    Żądania ich wykonania należy kierować do Inspektora Ochrony Danych TELKOM-TELMOR

    1/ drogą elektroniczną:

    [email protected]

    2/ pocztą tradycyjną:

    GZT Telkom-Telmor sp. z o.o.

    Inspektor Ochrony Danych

    ul. Mickiewicza 5/7, 80-425 Gdańsk

    Dostęp do danych mają wyłącznie upoważnieni pracownicy oraz podwykonawcy (tzw. podmioty przetwarzające) tj. inne podmioty, którym administrator powierzył przetwarzanie danych w ramach świadczonych przez nie usług, i które to podmioty przetwarzają dane wyłącznie na polecenie, w imieniu i na rzecz administratora.

    Dane mogą być przekazywane do państw trzecich w przypadku korzystania przez administratora lub podwykonawców z narzędzi dostarczanych przez podmioty mające siedzibę lub infrastrukturę teleinformatyczną w tychże państwach. W takich wypadkach administrator lub podmiot przetwarzający zawiera z podmiotem świadczącym usługi w państwie trzecim umowę zawierającą standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską, o których mowa w art. 46 ust 2 lit. c) rodo

    Dane NIE są udostępniane stronom trzecim ani przekazywane do organizacji międzynarodowych.

    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, o ile uzna ona, iż jej dane przetwarzane są z naruszeniem prawa.

    KLAUZULA ZGODY:

    ꙱ Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i przyjmuję powyższe informacje.

    ꙱ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na wskazane przeze mnie stanowisko.