Specjalista sprzedaży eksportu na Amazon, E-bay, E-mag, Cdiscount, Kaufland.de

KT-24 sp. z o.o.

3 96611 796 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż urządzeń za pośrednictwem serwisów aukcyjnych

  • Zarządzanie podległą kategorią towarową

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Raportowanie wg standardów firmy

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży e-commerce (Amazon, E-bay, E-mag, Cdiscount) – minimum 1 rok

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Znajomość podstaw negocjacyjnych

  • Kultura osobista, komunikatywność i otwartość na ludzi

  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem office (zwłaszcza: Word, Excel, poczta)

  • Chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży

Mile widziane

  • Znajomość profesjonalnych zasad sprzedaży

  • Znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w dobrej atmosferze, w młodym i prężnym zespole

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • Kartę FIT PROFI umożliwiającą wstęp do ponad 1000 klubów fitness i basenów na terenie całego kraju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeśli nasze ogłoszenie Cię zainteresowało, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

KT-24 to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od samego początku powstania w 2010 roku skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń do domu i ogrodu na rodzimym rynku. Dalsza chęć rozwoju powoduje, że cały czas szukamy najlepszych ludzi na rynku.

Nasze motto „jeśli chcesz latać wysoko, otaczaj się orłami” 😊

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o trzy sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, trzy magazyny na 4000 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis i jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń czołowych marek, takich jak Karcher, Stiga, Stanley, Milwakee, Annovi Reverberi, Acrymed, Black &Decker, Lavor.

Od blisko 5 lat prężnie rozwijamy w KT-24 import urządzeń pod własną marką Kanwod, która liczy już blisko 300 pozycji oraz urządzeń pod marką Lehmann Znaczny akcent w naszej działalności to sprzedaż internetowa, realizowana poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplace oraz Allegro.

W związku z prężnym rozwojem, licznymi wyzwaniami stawianymi przez rynki na których działamy, oraz dążeniem do bycia liderem, szukamy najlepszych ludzi do naszej ekipy. Nasze ogłoszenie kierujemy do osób ambitnych i szukających ciekawej pracy.

youtu.be/YXEWMltJG78

Przewiń do profilu firmy