Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta – rynek Balt (z językiem rosyjskim oraz angielskim)

Decora S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów dedykowanego rynku,
  • komunikacja z klientami (telefoniczna, mailowa, poprzez inne komunikatory),
  • obsługa zamówień w systemie operacyjnym,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących projektów sprzedażowych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z zagranicznymi partnerami handlowymi,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego oraz rosyjskiego na poziomie min. B2/C1,
  • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomości specyfiki pracy lub doświadczenie w obszarze customer service/ call center,
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w pracy z programem SAP - jest to niewątpliwy atut,
  • nastawienia na realizację celów,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • kartę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach,
  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin,
  • dofinansowanie choinkowe,
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta – rynek Balt (z językiem rosyjskim oraz angielskim), Poznań